Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:48, 13.03.2018
Jeszcze do niedawna niewiele się o nich mówiło w kontekście aranżacji przestrzeni, dziś jednak zmieniło się to w znacznej mierze. Pokazuje się bowiem, że rosnąca popularność parawanów jest faktem bezsprzecznym. Kupują je starsi i młodsi, single i rodziny, młodzież chętnie decyduje się na zakup, ale i seniorzy bardzo chętnie je nabywają. Co zatem takiego wyjątkowego mają w sobie, co je wyróżnia na tle innych elementów dekoracyjnych?
15:16, 06.03.2018
Przygotowanie do wesela to ciężki kawałek chleba dla przyszłej Pary Młodej. Młodzi mają w tym czasie na głowie nie tylko typowe obowiązki, jak studia czy praca. Dochodzi również cała organizacja przyjęcia weselnego, która nie należy do łatwych spraw.
13:39, 27.02.2018
Jeśli zagłębimy się w historię, będziemy mogli się dowiedzieć, jakie sprawy niegdyś interesowały ludzi. Choćbyśmy obecnie uznawali je za niepoważne, w swoim czasie niekiedy traktowano je z wręcz zdumiewającą powagą. Mógłby to być na przykład odwrót od gryki, którego casus niejednokrotnie był dogłębnie studiowany. Dzisiaj wiemy, że nie doszło to do skutku i przerażenie ówczesnych ludzi może nam się wydawać mocno przesadzone, jednak nie posiadali oni naszej wiedzy, dlatego nie powinniśmy traktować ich zbyt surowo.
12:50, 24.02.2018
Co prawda rok 2018 rozpoczął się stosunkowo niedawno, jednak już teraz widać bardzo wyraźnie trendy, jakie będą w nim obowiązywały, gdy w grę wchodzi aranżacja przestrzeni. Jakie mamy spostrzeżenia? Cóż…wydaje się, że Polakom znudziły się już te standardowe, bardzo przytulne, urządzone w mocno rodzinnym stylu przestrzenne, do jakich przyzwyczaiły nas chociażby lat dziewięćdziesiąte. Teraz stawia się przede wszystkim na minimalizm, a otwarte przestrzenie okazują się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Coraz mniej osób wybiera na przykład tapicerowane meble z najróżniejszymi printami (na przykład motywami florystycznymi typu różyczki), myślimy o tym, by zastosowane przez nas rozwiązania nie tylko dobrze się prezentowały, ale by jednocześnie należały do niezwykle praktycznych i takich, które sprawdzą się przez długi czas. To właśnie z tego powodu zwyczajna, szara sofa ujmuje nas swoją prostotą, a meble w stylu skandynawskim wydają nam się najlepszym wyjściem zarówno do pokoju dziennego, jak i sypialni czy też jadalni. A co z dekoracjami?
13:59, 22.02.2018
Wyniki sprzedażowe to najważniejszy wyznacznik skuteczności handlowca. Największym wyzwaniem dla pracownika handlu jest rozmowa z klientem. Każda przebiega w inny sposób, dlatego tak ważne są szkolenia sprzedażowe.
13:22, 16.02.2018
Korzystanie z laktatora jest czymś, czego trzeba się nauczyć. Bądź cierpliwa, nawet jeśli nie jesteś w stanie spełnić swoich oczekiwań od razu. Istnieje wiele wskazówek, które pomogą Ci przyzwyczaić się do rutynowych czynności i pomogą prawidłowo obsłużyć Twoje urządzenie.
13:56, 14.02.2018
Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej oraz otwarcie zagranicznych rynków pracy na pracowników znad Wisły spowodowało masową emigrację zarobkową. Polacy pracują we wszystkich krajach Europy Zachodniej, dlatego coraz więcej rodaków zastanawia się, gdzie może pożyczyć pieniądze na mniejsze lub większe wydatki. Czy Polacy mogą sięgać po pożyczki pozabankowe, jeżeli przebywają za granicą?
12:11, 13.02.2018
Możliwość złożenia zeznania podatkowego przez internet wiąże się z szeregiem korzyści i udogodnień. Nie musimy stać w kolejce do okienka w urzędzie skarbowym, tracić pieniędzy na usługi biur rachunkowych, ani marnować czasu na zastanawianie się nad każdą rubryką. Elektroniczny program do PIT 2017 pozwoli nam szybko i sprawnie wypełnić i wysłać rozliczenie podatkowe, nawet jeśli robimy to po raz pierwszy. Jednak składanie e-deklaracji ma jeszcze jedną zaletę: znacznie przyspiesza zwrot podatku z Urzędu Skarbowego. Rozlicz PIT-36, PIT-37 oraz inne formularze podatkowe online i ciesz się szybszą gotówką na koncie.
17:31, 12.02.2018
Dobrze jest poszukać w kuchni albo w spiżarni zalegającym tak słoików. Możesz z nim wykonać wazony albo innego rodzaju dekoracje. Na pewno przydadzą Ci się, gdy już przyjdzie sezon na kwiaty. Inspiracją dla tego wazonu był nowoczesny wazon z kryształkami. Możesz go z powodzeniem wykonać w domu. Zobacz w jaki sposób to zrobić?
16:46, 12.02.2018
Chyba każdy z nas, za wykonywaną pracę, chciałby otrzymywać jak najlepsze wynagrodzenie. Wysokość naszych zarobków jest jednak ściśle uzależniona od zajmowanego stanowiska, posiadanego doświadczenia zawodowego i wykształcenia. Co szczególnie ciekawe, równie istotne okazuje się miejsce naszego zamieszkania. Poniżej prezentujemy listę najbardziej dochodowych stanowisk pracy.
REKLAMA
16:43, 12.02.2018
Praca za granicą to znakomite rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną zarobić dodatkowe pieniądze, ale także chcą podszkolić swoje umiejętności językowe oraz poznać nową kulturę. Praca sezonowa świetnie sprawdzi się dla studentów, którzy nie tylko poprawią swój budżet, ale również zdobędą przydatne umiejętności, doświadczenie i kwalifikacje.
16:41, 12.02.2018
Osoba, która ma zdrowe poczucie własnej wartości, potrafi mówić o swoich wadach i zaletach. Warto więc poznawać siebie w różnych sytuacjach i odkrywać swój potencjał. Duże znaczenie ma również szczerość.
15:10, 09.02.2018
Gabinety kosmetyczne w ostatnich czasach oferują nam coraz więcej innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jednym z nich, zyskującym coraz większą popularność jest terapia mikroigłowa czyli terapia z użyciem tzw. dermarollerów.
13:11, 15.01.2018
Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą lub będące członkami spółek mają już niewiele czasu na przesłanie deklaracji podatkowej za 2017 rok. Musza to zrobić do 31 stycznia. Lepiej więc dłużej nie zwlekać. Jak poprawnie wypełnić PIT-28? O tym przeczytacie w naszym krótkim poradniku.
10:14, 09.01.2018
Wynagrodzenia z tytułu umów-zleceń najczęściej są ozusowane, co oznacza, że pomniejsza się je o składki na ubezpieczenia: emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne. Dodatkowo pracodawca opłaca również składkę wypadkową. Odlicza się od nich również zaliczkę na podatek dochodowy. Należności z tytułu umów o dzieło najczęściej nie są oskładkowane, ale podlegają opodatkowaniu.
© tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2018